קורסים והשתלמויות

מידע נוסף על קורסים והשתלמויות עתידיות של עמותת מטפלי אייפק ניתן להתעדכן במידעון של העמותה.

הצטרפות לעמותה

רוצים להישאר מעודכנים בכל הדברים החדשים שקורים בעמותת מטפלי אייפק? הישארו בקשר

❤ ניוזלטר יוני 2020 – חזרה לשיגרה

מטפלי אייפק יקרים,
היתה כוונה להוציא את הניוזלטר הזה לפני חג השבועות, אבל כמו הרבה אחרים גילינו שבזמן הקורונה התרגלנו לקצב אחר, ופתאום יש קושי לשלב את החזרה לשגרה הישנה עם השגרה החדשה והזמן לא מספיק… אז אתכם הסליחה.
אנחנו מניחים שרובנו חזרנו לטפל, יחד עם זאת לא בדיוק חזרנו לאותה מציאות כמו לפני הקורונה:
חלק מהמטופלים חזרו, חלק החליטו לא להמשיך, חלק המשיכו אונליין בזמן המשבר וגילו כמה נחמד זה לקבל טיפול בלי לצאת מהבית, חלק כרגע במצוקה כלכלית וחוששים מהוצאות, חלק דווקא הבינו כמה חשובה הבריאות ומערכת חיסונית חזקה ובאים לטיפול…
גם אנחנו כמטפלים נחשפנו לעולמות חדשים והיה לנו זמן לחשוב ולדייק את דרכנו, וכך כל אחד עושה את המסקנות שלו לעתיד. זאת בטוח תקופה משמעותית עבור כולנו.

כמה עדכונים:

תזכורת: הכנס נדחה ל22 ביולי

הכנס שהיה במקור מתוכנן לשבוע הזה (10.6.2020) לא יתקיים בתאריך הזה עקב הגבלות שעדיין בתוקף, אלא נדחה ליום רביעי 22.7.2020 בתקווה שיתאפשר להתכנס.

סיגל שאנן וורד בר וייסברג עובדות בשיא המרץ על התכנים. נושא הכנס הוא טיפול בתת-פעילות של בלוטת התריס, גם תת-פעילות סמויה וגורמים לא מאובחנים שהתגלו במחקרים עדכניים. זה נושא מורכב, והמטרה היא להעביר ידע מעמיק וגם שימושי, יחד עם כלי אבחוני שיעשיר את המטפלים.

כדי שנוכל לתכנן ולהתארגן על המקום ועל הדפסת החומרים, אנחנו צריכים לדעת כמה אנשים מתכננים להגיע לכנס. לכן אנחנו מבקשים להירשם אצל רוזויטה פבזנר בווסטאפ 054-2493327 או במייל rpevzne@gmail.com עד ה-30.6.2020.

מפגשים בזום

מפגשי הזום לחברי העמותה התגלו כאחת המתנות של הקורונה כי הרי הם מאפשרים להיפגש בקלות יחסית, בלי קשר למרחק וקשיים לוגיסטים אחרים.

היו מפגשים מאוד מעניינים, פורים ומעשירים ומלאי טיפים פרקטיים בנושאים של טיפול בסרטן, בעיות קשב וריכוז ואלרגיות מסכנות חיים.

הקלטות המפגשים נגישים לחברי העמותה באתר.

בזמן הסגר קיימנו מפגשים שבועיים, אז ריווחנו ל10 ימים, וכרגע אנחנו חושבים לעבור למפגש לחודש. אם ועד כמה נמשיך בפורמט זה, יהיה תלוי בהיענות המטפלים.

המפגש הבא יתקיים ביום רביעי.24.6. בשעה 20:30

השתלמויות וימי עיון

ברגע שיהיה ברור שאכן אפשר להיפגש פרונטלית ובאיזו צורה נתחיל לארגן ימי עיון והשתלמויות. חומרים כבר מוכנים ♥.

 

 

מאחלים לכולנו הרבה בריאות וחזרה לשגרה מהירה וקלה

ועד העמותה : סיגל שאנן (יו"ר), דניאל רז, ורד בר וייסברג, ורד רונן-רגב, רוזויטה פבזנר
❤ ניוזלטר יוני 2020 – חזרה לשיגרה
נגישות