יוני בקלו

מומחית בהפעלת מרכז הריפוי של האדם בכל הממדים: פיסי, רגשי, אנרגטי, מנטלי ורוחני.

מאפשרת לכם להרגיש קלילים ולחיות באיכות חיים.

האם קרה לך פעם שכאב לך הראש זמן רב, הרופא אמר שהכל בסדר, הבדיקות יצאו בסדר….אבל לך המשיך לכאוב?…

אני מומחית בריפוי כאב פיסי ורגשי ומגוון בעיות בשיטת אייפק.
מרצה ומורה מוסמכת ללימוד שיטת אייפק  ולהענקת תעודת מטפל מטעם מייסד השיטה ד"ר אורי קניג.

השיטה מבוססת על פסיכולוגיה קלינית ורפואה סינית והיא מעוררת מחזקת ומטפחת את המרפא הטבעי שבתוכנו. אני בודקת ומנטרלת מחסומים רגשיים ופיסיים.

לפני מספר שנים חטפתי שוק בריאותי. חיפשתי פתרון ברפואה הקונבנציונלית והלא קונבנציונלית עד שהבנתי שכל הדרכים מובילות לרומא…  כולם מטפלים. אבל אם אדם לא בשל לריפוי, לא מוכן לגלות מה הייעוד שלו ומה עשה/חשב/התנהג  לא נכון עד עכשיו לא יעזור לו כלום.

בסיס השיטה אומר: שרוב האנשים נולדים בריאים, עם הזמן אנו צוברים חויות מחשבות ארועים אמונות  שסותרים ומוציאים אותנו מהאיזון, ומעמיסים

אני מסיעת לאדם להתחבר לעצמו ולהפעיל את מרכז הריפוי שלו, את הרופא הטבעי הפנימי שלו. על ידי איזון גוף נפש, איזון מחשבה ורגש, וכך מתפנה אנרגיה חשמל וכוח להפעיל באופן טבעי את מרכז הריפוי בלי כדורים, ואפילו מוריד מינונים של תרופות קיימות.

סיפור הצלחה 1: ילד שבא לטיפול בהפרעות קשב וחווה חנק בכיתה, אותו ילד ממשיך בארוע אחר לקבל כאבי בטן חזקים, לאחר פגישה ראשונה חל שיפור משמעותי.  "החנק חלף בפרק הזמן שאמרת, והאנגיות הטיפוליות. ששלחת הורגשו – הזוי" כך אמרה האם והביאה את שאר בני משפחתה לטיפול.

סיפור הצלחה 2: נערה באה לפני שבועיים להראות לי את שיער ראשה שצמח בדיוק כמו שעלה מבדיקות וטיפול שעשינו. לפני שנה היתה לה קרחת ושלושה רופאים מומחים אמרו לה שלא יגדל השיער. "אני לא מבינה מה את עושה אבל את היחידה שצדקת". למותר לציין שאני דורשת בדיקות קונבנציונליות היא חזרה להודות לי והצטלמה איתי.

אני כותבת טור קבוע בעיתון נטו עכו. 

צלצלו אלי ואחזור אליכם לתאם פגישה. 052-6192444

 

פרטי קשר

שם: יוני בקלו
מקום: עכו, רמח"ל 38/16 ב'
טלפון: 052-6192444
הכשרה: מומחית ומורה