דורית בר – מיניות מודעת

doritדורית בר – מייסדת בית הספר למיניות מודעת בישראל, מנחה ומרצה למיניות ותקשורת אינטימית במערכות יחסים.
חדשנותה וייחודיותה של דורית נובעים מעצם היותה אישה בעלת חשיבה פורצת דרך, אשר משלבת בין ניסיונה האישי לבין הידע הרב שרכשה בתחום התראפיה, הפסיכולוגיה, הסקסולוגיה והמדיטציה.
התוצאה היא שיטה מרתקת ויוצאת דופן המאפשרת יישום של כלים ומיומנויות מעשיות להתגברות על דפוסים וחסמים לצד תובנות להעצמת התשוקה, העונג המיני, האהבה וההרמוניה במערכות יחסים.
דורית פיתחה נתיב יצירתי שאותו היא מנחה בסדנאות ובמפגשים אישיים לנשים וגברים, יחידים וזוגות.

היא מדריכה בשמחה ובהנאה רבה מאות אנשים שמבקשים את הדרכתה, עם כל אחד המסע הוא אחר וייחודי, ועם זאת אחרי חמש עשרה שנים של עיסוק בתחום הטיפולי מתגלות התבניות האוניברסליות שהפכו לשיטה.בכנס אייפק שנערך לאחרונה ענתה דורית על שאלות המשתתפים, את התשובות ניתן לראות כאן.

בית הספר למיניות מודעת מזמין אותך להצטרף:

הרצאות

סודות המיניות המודעת – מפתחות לתקשורת אינטימית
ההרצאה המובילה בארץ להעמקת האינטימיות ושמחת החיים במערכות יחסים.
בניגוד למה שחושבים, כל אחד יכול להעצים את החוויה המינית שלו הרבה יותר ממה שהוא חושב, להרגיש יותר קרוב לבן זוגו או בת זוגתו, להיות מחובר ליותר חיוניות גופנית וחדוות חיים, ולהנות מתקשורת זוגית אינטימית מינית ורגשית.
ההרצאה סודות המיניות המודעת מתאימה לנשים וגברים, יחידים וזוגות. היא יצירתית, מרתקת ומלאת שמחה, היא משלבת את נפלאות עולם הנפש עם האומנות של מעשה האהבה.

 

סדנאות

סדנה לזוגות – סודות המיניות המודעת
מפתחות לתקשורת מינית ואינטימית במערכות יחסים
סדנה ייחודית לזוגות שרוצים להעמיק את התשוקה בחייהם הזוגיים, ללמוד כלים לתקשורת אינטימית קרובה יותר, ולשחרור ממאבקי כח. זוגיות יכולה להיות שער ללימוד של אהבה – כדי שהיא תוכל להגשים את עצמה נדרשת השקעה מתמדת בכל ערוצי התקשורת – החברית, הרגשית, המינית, המילולית והרוחנית. בסדנה נלמדים כלים מעשיים שדרכם כל זוג יכול לעשות את הצעד הבא במימוש יותר עונג ושמחה בחייו הזוגיים.

סדנה לנשים – סודות המיניות המודעת
מסע של אינטימיות ואהבה
סדנת עומק לנשים המאפשרת לכל משתתפת לעבור תהליך אישי חוויתי לחיבור לגוף, לנפש ולרוח. בסדנה יינתנו כלים מעשיים להעצמת החיבור לחווית השמחה הגופנית, לשחרור מדפוסים פסיכולוגיים חוזרים ונשנים ולהתגברות עליהם ולחיבור לשקט הפנימי שהוא הקרקע למיניות מודעת. בנוסף, הסדנה מאפשרת לכל אישה לקבל העצמה נשית ולהשתחרר ממבנים פסיכולוגיים נשיים אישיים וקולקטיביים.

הכשרת מטפלים – השיטה למיניות מודעת
מסלול התפתחותי למטפלים בעלי ניסיון, מטרת ההכשרה להעניק כלים לאבחון ולריפוי בתהליכים המיועדים לנשים, גברים וזוגות. ההשתתפות בהכשרה כרוכה בעמידה בתנאי קבלה.

 

הנחה של 5% על כל הסדנאות וההכשרות
למטפלים מהעמותה למטפלי אייפק.

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר:

077-4336030

לאתר www.doritbar.com

במייל doritbar.com@gmail.com

בפייסבוק https://www.facebook.com/enlightenedsex.doritbar